افراد بسیاری هستند که به دنبال کفشی مناسب، راحت و کلاسیک برای محل کار خود هستند و به‌شدت هم می‌خواهند این کار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند. شاید خانم‌ها در این راه انتخا‌ب‌های بیشتری داشته باشند و این خود به سخت انتخاب کردن منجر می‌شود. توجه کنید که پوشیدن کفش مناسب با توجه به اینکه در محل کار ساعت‌های زیادی آن کفش را به پا دارید می‌تواند در سلامت شما تاثیر مثبتی داشته باشد. پا عضو حساسی برای بدن حساب می‌شود و توجه به آن به حدی مهم است که پا را قلب دوم لقب داده‌اند. البته عدم توجه به انتخاب کفش مناسب می‌تواند تاثیری منفی روی اعضای دیگر بدن مثل کمر داشته باشد و سرمنشا بسیاری دردها باشد. به همین دلیل انتخاب کفش مناسب از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
در اینجا با معرفی ۳ نکته به شما کمک می‌کنیم تا مناسب‌ترین کفش را برای محل کار خود پیدا کنید.

۳ شرط برای اینکه کفش مناسبی انتخاب کنید

خرید مجموعه کاملی از کفش زنانه در سایت بایکس

۱. کفش‌هایی با پاشنه‌های مناسب

کفش‌هایی با پاشنه‌های کوتاه، پاشنه‌های یکسره و پاشنه‌های پهن برای راه رفتن بسیار راحت‌تر از کفش‌های پاشنه‌بلند و باریک هستند. در کل بهتر است پاشنهٔ کفش‌ها مساحت بیشتری با زمین تماس داشته باشد و تا جایی که امکان دارد کوتاه‌تر باشند؛ و در کل خانم‌های محترم کفش‌های تخت را فراموش نکنید.

۲. استفاده از جوراب مناسب

سعی کنید از جوراب‌های نازک و مخصوص کفش یا جوراب کالج استفاده کنید که در همهٔ مغازه‌ها پیدا می‌شوند. این جوراب‌ها باعث می‌شوند پاهای شما کمتر در کفش تکان بخورد و راحتی بیشتری را حس کنید.

۳. استفاده از کفش اسپرت

اگر رفت‌وآمد و پیاده‌روی شما زیاد است بهتر است از کفش‌های اسپرت و کفش‌های تنیس استفاده کنید که راحتی شما تضمین شود. همچنین با نگاهی به مدل‌های روز متوجه خواهید شد می‌توان کفش اسپرت را با دامن هماهنگ کرد و پوشید.
 
مطلبی که ترجمه کردم در سایت بایکس منتشر شده.