شاید متخصصان مد و فشن در دوران بارداری خیلی راحت به شما بگویند چه بپوشید و چگونه بپوشید، ولی زمانی که خودتان می‌خواهید این کار را انجام دهید قضیه کمی متفاوت است. در اینجا می‌خواهیم ۷ نکته برای داشتن استایلی خوب در دوران بارداری را بگوییم که برای آن‌ها نیاز به متخصص مد و فشن ندارید.

کمد لباس خود را فراموش نکنید

لازم نیست همه جور لباس بارداری بخرید. در واقع این کار کمی احمقانه است. همهٔ لباس‌هایی که در دوران بارداری نیاز دارید در کمد شما وجود دارد. توجهتان را به سمت بولیزهای بلند و هر چیزی که کمی کشی باشد، ببرید.

با هر آنچه که دارید، بسازید

هنوز هم می‌توانید از لباس‌هایی که در کمد خود دارید، استفاده کنید. برای مثال می‌توانید از نیم تنه‌ّها و بولیزهای بلند خود استفاده کنید.

بیش از حد گشاد نپوشید

سعی نکنید لباس‌های خیلی گشاد بپوشید. لباس‌های خیلی گشاد شما را شلخته نشان می‌دهد. از یک کمربند استفاده کنید تا شکل زیبایی به اندام خود بدهید.

استایل خود را عوض نکنید

اگرقبل از بارداری استایل‌تان شلوار جین و کت چرم بود، هنوز هم می‌توانید همان شکل و استایل را داشته باشید. کافی است سراغ شلوارهای مخصوص بارداری بروید و استایل قبل خود را حفظ کنید. امروزه لباس‌های بارداری تنوع زیادی دارند و لازم نیست که استایل خود را فراموش کنید و مجبور باشید استایل دیگری را انتخاب کنید.

زیورآلات را فراموش نکنید

یکی از راه‌هایی که به کمک آن می‌توانید لباس‌های خود را جذاب نشان دهید، استفاده از زیورآلات است. گردنبندهای کلفت را با همراه‌های شال گردن‌های بلند و یک جین ساده و تی‌شرت و کت و چرم امتحان کنید.

یک جین خوب بخرید

در کمد همه شلوار جین پیدا می‌شود. جین یکی مدل‌های همیشگی در دنیای مد و فشن است. پس برای دوران بارداری خود یک جین خوب بخرید که بتوانید همه جا از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما رنگ‌های تیره است که تنوع بیشتری هم دارند.

تیپ مخصوص به خودتان را داشته باشید

می‌توانید در دوران بارداری خود تیپ منحصر به فرد خود را داشته باشید. مثلاً موهایتان را کوتاه کنید و یا از رژ لب خاصی استفاده کنید.

مطلبی که ترجمه کردم در سایت بایکس منتشر شده.