به گفته‌ی مایکروسافت بیش از ۱.۵ میلیون نفر برای پیش نمایش فنی(Technical Preview) ویندوز ۱۰ ثبت نام کرده‌اند و خیلی فعال‌تر از نسخه‌های آزمایشی پیشین از این ویندوز استفاده می‌کنند.
دو ماه قبل پیش نمایش فنی این ویندوز حدود ۴۵۰ هزار کاربر بسیار فعال داشت که هر روز به این سیستم عامل دسترسی داشتند. بیشتر کاربران هر روز نزدیک به ۱۰ ساعت را صرف این پیش نمایش فنی می‌کنند که در مقایسه با این مرحله‌ی ویندوز ۷ این مدت زمان ۱ ساعت بود.
Gabriel frequent یکی از مدیران مهندسی مایکروسافت می‌گوید: “این برای ما فوق العاده است چرا که این استقبال زیاد برای استفاده از این ویندوز به ما کمک می‌کند تا همه‌ی باگ‌ها و مشکلات آن را برطرف کنیم”. او همچنین اضافه کرد که مایکروسافت تا به الان نزدیک به ۱۳۰۰ باگ که کاربران در مورد آن‌ها گزارش داده بودند را برطرف کرده است.
این شرکت همچنین با توجه به بازخوردهای کاربران یک سری فیچرها و ترفندهای جدیدی نیز به این نسخه‌ی ویندوز اضافه کرده است. مثل قرار دادن پوشه‌ی دیفالت در زمان باز کردن  File Explorer و غیر فعال کردن فایل‌های اخیر و پوشه‌های تکراری در منوی Home.
مایکروسافت اعلام کرده است که اخبار بیشتری را در روز ۲۱ ژانویه در اختیار عموم قرار خواهد داد. Aul اعلام کرده است که در این ماه پیش نمایس فنی دیگری را راه اندازی می‌کند تا بر روی موارد مهم‌تری تمرکز کنند.
 
مطلبی که ترجمه کردم در سایت گردو منتشر شده.