در یک جلسه‌ی رسمی اداری علاوه بر رفتار شما، پوشش‌تان هم اهمیت بسیاری دارد. در این جلسات ممکن است بعضی افراد را برای اولین بار ببینید، پس باید بتوانید تاثیرگذار باشید.

پیشرفت فناوری باعث شده است افراد یکدیگر را کمتر ببینند، به همین دلیل جلسات حضوری اهمیت بسیاری پیدا کرده‌اند. وقتی ظاهری آراسته و مرتب داشته باشید، تاثیر بهتر و بیشتری بر روی دیگران خواهید داشت. یک کت و شلوار مناسب، کراوات جذاب، کفش‌های براق، موهای آراسته و ظاهری مرتب تیپ مناسب شما در یک جلسه‌ی رسمی است. در واقع با این تیپ و استایل می‌توانید به دیگران نشان دهید که شما حرفه‌ای‌تر هستید.

استفاده از رنگ‌های تیره برای جلسه‌های رسمی انتخاب بهتری است. در این بین رنگ مشکی شاید بهترین گزینه باشد. کت و شلوار مشکی، جلیقه‌ی مشکی، کراوات مشکی، کفش مشکی همراه با پیراهن سفید استایل ایده‌آل شما برای یک جلسه‌ی رسمی است.

کفش آکسفود از رسمی‌ترین کفش‌های آقایان است. برای جلسات رسمی از کفش آکسفورد مشکی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از کفش‌هایتان حتماً آن را تمیز کنید و با یک کفش تمیز و براق در جلسه‌ حاضر شوید.
از اکسسوری‌های دیگر هم می‌توانید استفاده کنید. اگر پیراهن فرانسوی می‌پوشید، می‌توانید استایل خود را با دکمه سردست جذاب‌تر کنید. با کت و شلوار مشکی خود پوشت سفید هم می‌توانید ست کنید.

چگونه برای یک جلسه‌ی رسمی لباس بپوشم